Rząd już straszy! Zaostrzenie restrykcji już pewne – wiemy jaka branża pierwsza pójdzie pod topór

Rząd już straszy! Zaostrzenie restrykcji już pewne – wiemy jaka branża pierwsza pójdzie pod topór

Dopiero co poluzowali swoje bezzasadne restrykcje, a rząd już grozi nam nowym lockdownem. Jak sugerują media, rząd szykuje się do nadejścia trzeciej fali pandemii, więc pewne branże szykowane są do ponownego zamknięcia.

Rząd dopiero co lekko poluzował restrykcje, jakie miało miejsce 12 lutego 2021, a już straszą, że takie poluzowanie nie będzie jednak możliwe, o czym słychać nieoficjalnie z kręgów rządowych. Powodem ma być rosnąca liczba wykrywanych zachorowań.

Żeby uspokoić swój betonowy elektorat, rządowe media przypominają, że luzowanie obostrzeń jest swego rodzaju eksperymentem: część branż dostała warunkowe pozwolenie na otwarcie, które z łatwością może zostać zabrane po dwóch tygodniach. Wygląda na to, że część przedsiębiorstw spoza tej listy także błyskawicznie otrzyma ponowny zakaz działalności.

Szykowany jest nowy lockdown?

Politycy zdziwieni są, że jak poluzowali obostrzenia to ludzie ruszyli w Polskę. Wiadomo, że oni by chcieli by Polacy tylko jedli i szli spać, ale życie polega na czymś innym. Dlatego turyści tłumnie ruszyli do Zakopanego. Jak ludzie zaczęli po tylu miesiącach ciągłych restrykcji  tańczyć na Krupówkach, plitycy PiS-u dostali piany na usta. Minister zdrowia Adama Niedzielskiego już straszy, że to spowoduję wzrost zakażeń.

Jak podaje „Dziennik Gazeta Prawna”, prawdziwym powodem zwiększenia liczby zachorowań nie są wcale turyści z Zakopanego, ale powrót uczniów młodszych klas do szkół, otwarcie galerii handlowych oraz pogoda sprzyjająca rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Ale rządzący faktów nie słuchają. Chcą nas zamknąć na święta i już.

Rząd już szykuje restrykcje

Z przecieków mediów wynika, że podczas zaostrzania restrykcji na pierwszy ogień pójdą stoki narciarskie – wszystko wskazuje na to, że będzie można z nich korzystać tylko do 28 lutego 2021 roku. Więc jak lubicie szosować na na nartach, to musicie się śpieszyć.

Źródło: Dziennik Gazeta Prawna

One thought on “Rząd już straszy! Zaostrzenie restrykcji już pewne – wiemy jaka branża pierwsza pójdzie pod topór

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *