Prezenterka TV zmarła dzień po podaniu szczepionki przeciw COVID-19! USA w szoku

Prezenterka TV zmarła dzień po podaniu szczepionki przeciw COVID-19! USA w szoku

W USA ludzie zaniepokojeni śmiercią popularnej prezenterki telewizyjnej Karen Hudson-Samuels. Dziennikarka z Detroit zmarła w wieku 68 lat. Co zastanawiające dzień po przyjęciu szczepionki przeciwko COVID-19!

Jak podają amerykańskie media o śmierci znanej w USA prezenterki Hudson-Samuels, poinformował za pomocą mediów społecznościowych jej mąż. Napisał, że znalazł żonę martwą w domu dzień po przyjęciu przez nią szczepionki przeciwko Covid-19.

Lekarze uspokajają, gdyż ludzie zaczęli bać się sczepień, że na razie nie wiadomo, co było oficjalną przyczyną śmierci. Dlatego nie powinno się według nich zakładać, że przyjęcie preparatu na koronkę w jakikolwiek sposób przyczyniła się do zgonu.

„Podejrzewamy, że to mógł być udar, niestety niezdiagnozowany w porę przez spodziewane skutki uboczne szczepionki. Miejmy nadzieję, że wkrótce więcej dowiemy się z raportu z sekcji zwłok” – powiedział mąż zmarłej 68 dziennikarki.

Media nie podały jaką szczepionką, którego producenta Hudson-Samuels była szczepiona.

Co ciekawe Karen Hudson-Samuels to znana postać w społeczności Detroit, nazywana przez niektórych „ikoną mediów” Afroamerykanów. Dlatego, że była ona “twarzą” stacji telewizyjnej WGPR-TV, czyli pierwszej założonej przez i kierowanej głównie do osób czarnoskórych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *