Ziemkiewicz OSTRO o Michniku! “Przegrał wszystko. Kończy jako bezsilny, złośliwy dziad”

Ziemkiewicz OSTRO o Michniku! “Przegrał wszystko. Kończy jako bezsilny, złośliwy dziad”

Adam Michnik jak to “totalna opozycja” ma w zwyczaju, atakuję nasz kraj za granicą. Teraz opluł nasz kraj w Hiszpańskich mediach. Jego zachowanie pięknie wyjaśnił Rafał Ziemkiewicz. “Przegrał wszystko i kończy jako Szarkej – bezsilny, złośliwy dziad, zdolny tylko do małych psot i bluzgania hobbitom” – napisał na Twitterze.

Adam Michnik w hiszpańskim dzienniku “El Pais” napisał plujący na Polskę artykuł. Redaktor naczelny “Gazety Wyborczej” napisał w nim m.in. o “reżimie Kaczyńskiego”.

“Polityka, przeciw której protestują niezależne polskie media, uczyniła je tak samo bezbronnymi, jak ich odpowiedniki w Rosji i na Węgrzech. W rzeczywistości, jak publicznie przyznał wicepremier Jarosław Kaczyński, faktyczny władca Polski, którego reżim bazuje na reżimie węgierskim Viktora Orbána…” – napisał Michnik.

Dodał, że “pierwszą ofiarą, zarówno dawniej, jak i dziś, były media publiczne, które stały się megafonem Prawa i Sprawiedliwości Kaczyńskiego”.

“Oficjalne polskie media nawracają ludzi ciągłym strumieniem kłamstw i oszczerstw przypominających mistrzów propagandy, takich jak Joseph Goebbels i Andrei Zhdanov” – powiedział. No tak a Gazeta Wyborcza w taki razie to z kogo bierze przykład?

Ziemkiewicz wyśmiewa Michnika

Szkoalujacy Polskę artykuł redaktora “Gazety Wyborczej” w mediach społecznościowych skomentował Rafał Ziemkiewicz. Co ciekawe nawiązał do książki “Władca Pierścieni”.

“Saruman. Był potężnym magiem po stronie dobra. Zdradził, sądząc że w sojuszu z Sauronem będzie tym ważniejszym, a co najmniej liczącym się. Przegrał wszystko i kończy jako Szarkej – bezsilny, złośliwy dziad, zdolny tylko do małych psot i bluzgania hobbitom” – napisał nawiązując do Tolkiena Rafał Ziemkiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *