Korwin-Mikke: Czym nas “wyszczepią”?

Korwin-Mikke: Czym nas “wyszczepią”?

Gdy w Komisji Zdrowia w Sejmie usiłowałem się dowiedzieć od JE Adama Niedzielskiego, Ministra Zdrowia, jak to jest z tymi szczepionkami – i dlaczego Unia Europejska kupuje szczepionki od firmy „Pfizer” – TVN24 natychmiast przerwało transmisję, a gdy chciałem się dowiedzieć, kto (po nazwisku!) opiniował tę szczepionkę – odebrano mi głos. Tyle że TVN24 ogląda o tej porze coś 200 tysięcy ludzi – a moje wystąpienie, w całości, obejrzało w Sieci 2,5 miliona ludzi.

A jeszcze paruset to re-transmitowało do Bóg wie ilu odbiorców. Przezabawny był przy tym widok, jak przedstawicielki „totalnej opozycji” broniły p. Ministra przed moim atakiem. Bo to nie jest żadna „opozycja”: to jest euro-lewactwo – a PiS to nasze swojskie lewactwo. Różnią się tylko jednym: kto ma kraść? My – czy ONI?

Jak wiadomo, budujemy najdroższe autostrady na świecie – bo im droższa, tym więcej można się nakraść i tym większą łapówkę dać temu, co zleca budowę. Dokładnie to samo jest tutaj. Unia Europejska zakupiła szczepionkę „Pfizera”, mimo że jest najdroższa… Pardon: zakupiła szczepionkę „Pfizera” DLATEGO, że jest najdroższa (bo najdroższa firma da największą łapówkę…). Co śmieszniejsze: szczepionka „Moderny” nie tylko jest tańsza, ale daje dłuższą odporność – i nie trzeba jej przechowywać w temperaturze -70°C. Frajerzy jacyś. Gdyby podali cenę dwa razy wyższą (i połowę ceny przeznaczyli na łapówki), to na pewno by ją sprzedali. W tej sprawie napisałem interpelację do p. Ministra „Zdrowia”. Ledwo ją napisałem i wysłałem – Komisja Europejska dokupiła kolejne 300 milionów szczepionek.

Tak, zgadliście Państwo: od „Pfizera”… Firma „Pfizer” ma dobrą renomę u łapówkobiorców. Parę lat temu została w USA skazana za korumpowanie lekarzy. A ćwierć wieku temu robiła sobie w kraju Kano (w Nigerii) eksperymenty na dzieciach – oczywiście nie racząc zawiadomić o tym ani rodziców, ani władz Kano, ani władz Nigerii. Zapłaciła odszkodowanie – ale niewielkie, bo wynajęli miejscowych detektywów, którzy wynaleźli jakieś grzeszki u prokuratora generalnego Nigerii – i go zastraszyli. Zdolni ludzie… Jednocześnie od sierpnia chętni mogliby zaszczepić się szczepionką chińską. I to nie jedną: dwie wyprodukowały firmy prywatne, a jedną przemysł państwowy. Oczywiście, jest znacznie tańsza niż euro-amerykańskie wynalazki, więc nikt u nas tego barachła nie kupi (poza Indonezją, Pakistanem, Brazylią i kilkunastoma mniejszymi krajami). Europejczykom się wytłumaczy, że to chińska tandeta.

To, że Chińczycy wylądowali na odwrotnej stronie Księżyca, a ich pociągi jeżdżą 500 km/godz. nie ma znaczenia. Wszyscy myślą, że dzisiejsze Chiny są takie, jak 30 lat temu… Tymczasem obecnie to Chiny są przodującym technologicznie krajem świata. Nie USA. A po zwycięstwie p. Józia Bidena Amerykanie zostaną daleko z tyłu. Nie darmo Chińczycy mocno wspierali p. Bidena w tych wyborach. Kto chce zniszczyć kraj, popiera w nim Lewicę. A Rosjanie woleli JE Donalda Trumpa. To teraz będą mieli za swoje. Zresztą są z tyłu. Też wyprodukowali – Sputnika V. I okazało się, że muszą prosić Niemców o pomoc, bo sami tej szczepionki nie potrafią rozmnożyć!! A potrzeba jej setek milionów… Wszystko przez to, że szczepionka jest za darmo i taka p. Krystyna Janda, której się bardzo śpieszyło, zamiast zapłacić za nią – powiedzmy 3000 zł (stać Ją!) – też dostała ją za darmo. To skąd wziąć pieniądze na rozmnażanie szczepionek?

Źródło: Korwin-Mikke.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *