Korwin-Mikke wprost: „Jak się nie nakradną dosyć, to się przedłuży lockdowny” [WIDEO]

Korwin-Mikke wprost: „Jak się nie nakradną dosyć, to się przedłuży lockdowny” [WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke w programie „Minęła 8”, w ostrych słowach skrytykował lockdown wprowadzony przez rząd PiS. Nie zostawił także suchej nitki na zapowiedzianych przez ministra zdrowia obowiązku noszenia maseczek.

Janusz Korwin-Mikke po raz kolejny dał show w TVP Info. W programie „Minęła 8” ostro skrytykował sens i skuteczności lockdownu.

Lider Konfederacji ostro skrytykował zapowiedzi ministra zdrowia, gdzie nakaźne będzie używanie maseczek,  i zakaz zakrywania ust i nosa za pomocą szalika czy chusty.

– Jeżeli mówimy o maseczkach, to jedni już się nakradli na sprowadzaniu maseczek, to teraz trzeba zrobić inne maseczki, tamte wyrzucić do kosza, żeby się można było nakraść na sprowadzaniu innych maseczek – stweirdził Korwin-Mikke.

– Jak się nie nakradną dosyć, to się przedłuży lockdowny i się trzeci rodzaj maseczek zrobi, żeby znów się ktoś mógł nakraść. Nie ma innego powodu wprowadzania maseczek – dodał.

Lockdowny to głupota

Lider Konfederacji wypowiedzial się również o planowanym nowym lockdownie przez rząd PiS.

– Lockdowny, które zabijają Polską gospodarkę są skandalem! Chcę przypomnieć, że w Brazylii, gdzie miała być tragedia – miliony umierają (…) – w tej chwili Brazylia ma dokładnie taką samą liczbę zmarłych na milion mieszkańców jak Polska – powiedział Korwin-Mikke.

– Te całe lockdowny były zupełnie niepotrzebne (…) naruszono mocno fundamenty gospodarki, tylko po to, żeby ludzi straszyć, że jest straszna pandemia i tyle – dodał polityk.

Źródło: TVP Info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *