Nauczyciele chorują po otrzymaniu szczepionki na Covid-19! Niepokojące doniesienia o skutkach ubocznych

Nauczyciele chorują po otrzymaniu szczepionki na Covid-19! Niepokojące doniesienia o skutkach ubocznych

Kolejne niepokojące informacje napływają po szczepieniach na koronawirusa preparatem AstraZeneca. Co najmniej kilkunastu lekarzy we włoskim Treviso trafiło na zwolnienia chorobowe po otrzymaniu preparatu. W wielu szkołach trzeba było odwołać zajęcia.

We Włoszech w mediach jednym z głównych tematów są powikłania po sczepieniach wśród nauczycieli. W jednym z liceów po przyjęciu szczepionki zachorował ponad 10 procent nauczycieli. Ze 130-osobowej kadry 15 osób skarżyło się na gorączkę, złe samopoczucie i potężne bóle głowy. Z tego powodu wiele zajęć musiało być odwołanych, z powodu braku kadr.

Jak podają media w szkole podstawowej San Domenico Savio dwie trzecie nauczycieli musiało zgłosić się do szpitala i ambulatoriów z powodu dotkliwych skutków ubocznych przyjęcia szczepionki AstraZeneca.

Według informacji dziennika „Tribuna di Treviso”, wiele szkół musiało być zamknięte z powodu braku nauczycieli. Po szczepieniach dziesiątki z nich nie były w stanie pójść do pracy.

Kolejne problemy ze szczepionką

Po raz kolejny docierają do nas niepokojące doniesienia dotyczące preparatu AstraZeneca. Wystarczy przypomnieć, że ostatnio w szpitalu księżnej Elżbiety w Brunszwiku w Niemczech zawiesił program szczepień AstraZeneca do odwołania po tym, jak 37 z 88 zaszczepionych pracowników było niezdolnych do pracy z powodu skutków ubocznych podobnych do tych, które zaobserwowano w Treviso.

 

One thought on “Nauczyciele chorują po otrzymaniu szczepionki na Covid-19! Niepokojące doniesienia o skutkach ubocznych

  1. A, gdzie “pseudo-organizacja” , która zamknęła świat, wprowadziła eksperyment medyczny, dopuściła, “coś”, co sama nie wie czym jest, bo producent, tez bez odpowiedzialność. Wszystko w w trosce o nas i oczywiście w normie “. Kiedy prokuratura, wkroczy w akcję i w jednym dniu zamknie wszystkich tych, którzy do obecnej sytuacji dopuścili. i

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *