Jachira atakuję myśliwych! “Gdyby nie ci zwyrodnialcy ze strzelbami, moglibyśmy się uczyć kultury i wrażliwości od zwierząt” [WIDEO]

Jachira atakuję myśliwych! “Gdyby nie ci zwyrodnialcy ze strzelbami, moglibyśmy się uczyć kultury i wrażliwości od zwierząt” [WIDEO]

Lewacy coraz bardziej patrząc na swoje środowisko chcą zrównać prawa zwierząt z ludźmi. Klaudia Jachira podczas swojego wystąpienia w Sejmie wypowiedział skandaliczne słowa. Nazwała myśliwych zwyrodnialcami!

Lewica ma to do siebie, że chce nam zaglądać do łóżek, talerza czy jak w tym przypadku, chce decydować co mamy robić w wolnym czasie. Teraz w Sejmie Klaudia Jachira zabrała głos w dyskusji nad sprawozdaniem Komisji ws. projektu ustawy zmieniającej Prawo łowieckie. Posłanka na początku pożaliła się, że może stanąć przed sądem za nazwanie myśliwych „sadystami”.  Czyżby wulgarny język wyniosłą z marszu Strajku Kobiet?

– Już niedługo ta wysoka izba będzie głosować, czy uchylić mi immunitet, bym mogła stanąć przed sądem za nazwanie myśliwych „sadystami” – zaczęła swoje wystąpienie.

Jednak posłanka jak widać nie zmienia zdania o myśliwych bo nie zamierza wycofywać się ze swoich słów, a wręcz obraża ich znacznie bardziej.

– Jak inaczej nazwać ludzi, którzy tylko w ciągu jednego roku zabili pół miliona dzików, dwieście tysięcy ptaków i milion innych zwierząt. I to wszystko dla rozrywki! – mówiła.

Jachira atakuje środowiska myśliwskie

– Przesuwają niezgodnie z konstytucją wejście w życie ustawy, która dałaby możliwość właścicielom posesji, by na ich terenie nie zabijać dzikich zwierząt. Zwierząt, które w większości – gdyby nie ci zwyrodnialcy ze strzelbami – nie bałyby się podchodzić do ludzi – obraża posłanka KO.

– Moglibyśmy wtedy podziwiać ich piękno i majestat. Uczyć się od nich kultury i wrażliwości. Moglibyśmy po prostu stać się lepszymi ludźmi. Koleżanki i koledzy posłowie pomyślcie o tym, zanim znowu pozwolicie na bezmyślne zabijanie wszystkiego i wszystkich – dodaje.

Myśliwi wraz z Instytutem Analiz Środowiskowych chcą udowodnić przed sądem, że Jachira mówiąc o ich domniemanym sadyzmie i zwyrodnialstwienie nie ma racji. Uważają, że oświadczenia i oficjalne komentarze to za mało.

“Tylko powaga sądu będzie rozstrzygająca wobec pomówienia płynącego z mównicy sejmowej. Jeśli pozwolimy na zniewagi płynące z tak wysokiego szczebla i nie zareagujemy, będziemy mogli jako całe środowisko łowieckie wywiesić białą flagę w przegranej bitwie z propagandą antyłowiecką” – czytamy na stronie Polskiego Związku Łowieckiego.

Stowarzyszenie myśliwych dodaje, że chcą doprowadzić do pozbawienia posłanki immunitetu. Jak mówią, będzie to przyczynkiem do debaty nad szerzeniem nienawiści wobec myśliwych i ograniczania ich praw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *