Korwin-Mikke MASAKRUJĘ w Sejmie! Wini maseczki za “spadek zdolności intelektualnych” posłów

Korwin-Mikke MASAKRUJĘ w Sejmie! Wini maseczki za “spadek zdolności intelektualnych” posłów

Janusz Korwin-Mikke w piękny sposób wyśmiał posłów w Sejmie. Zaapelował do marszałek Sejmu Elżbiety Witek o wycofanie nakazu noszenia maseczek w sali obrad. Dlatego, że ograniczony dostęp tlenu może u posłów wpływać negatywnie na zdolności intelektualne! “Posłowie nie są czasem w stanie zrozumieć, co się do nich mówi” – powiedział lider Konfederacji.

„Ograniczony dopływ tlenu do mózgu może negatywnie wpływać na zdolności intelektualne posłów. W trosce o wysoki poziom tworzonego prawa @JkmMikke zaapelował do Marszałek @elzbietawitek o wycofanie nakazu noszenia maseczek na sali obrad. Wniosek został oczywiście odrzucony” – poinformował na Twitterze Artur Dziambor.

Janusz Korwin-Mikke dał w Sejmie prawdziwe intelektualne show. W inteligentny sposób wyśmiał zdolności intelektualne posłów na sali.

Od środy trwa posiedzenie Sejmu. Ze względu na pandemię koronawirusa posiedzenia odbywają się w formie hybrydowej. Posłowie obecni na sali plenarnej zobowiązani są do stosowania maseczek i dystansu społecznego.

– Wnoszę do pani marszałek o zmianę w sprawie noszenia maseczek na sali obrad – mówił w czwartek w Sejmie Janusz Korwin-Mikke z Konfederacji.

– W trosce o poziom ustaw, i w trosce o poziom dyskusji, wnoszę do pani marszałek o zmianę w sprawie noszenia maseczek na sali obrad – dodał.

– Zauważyłem ze zdumieniem, że zupełnie inteligentni posłowie nie są czasem w stanie zrozumieć, co się do nich mówi. Okazało się, że to nie ich wina – stwierdził ironicznie prezes.

Polityk Konfederacji wytłumaczył, że zawartość dwutlenku węgla w wydychanym powietrzu wynosi 4 proc.

– Gdyby tylko 10 proc. tego powietrza wracało do płuc w tzw. maseczce, oznacza to stężenie 4 tys. jednostek na milion. Okazuje się, że przy tysiącu jednostek na milion obserwuje się spadek zdolności intelektualnych – kontynuował prezes.

– W trosce o poziom ustaw i w trosce o poziom dyskusji wnoszę do pani marszałek o zmianę rozporządzenia w sprawie noszenia maseczek na sali obrad – zakończył swoją wypowiedź Korwin-Mikke.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *