Makabra na Mazurach. Mordercy zabili mężczyznę siekierą a potem trzy dni imprezowali z nieboszczykiem!

Makabra na Mazurach. Mordercy zabili mężczyznę siekierą a potem trzy dni imprezowali z nieboszczykiem!

To co się wydarzyło na Mazurach przypomina fabułę taniego horroru. Podczas imprezy dwóch mężczyzn zabiło 56-latka,i oni jakby nic się nie stało, dalej przez parę dni balowali w mieszkaniu nieboszczyka. Dopiero sąsiadka zauważyła, że coś jest nie tak i zawiadomiła policję.

Jak podaję policja, 56-letni Ryszard K. chciał zrobić imprezę, więc zaprosił do siebie dwóch kolegów na przyjęcie ze sporą ilością trunków. Po alkoholu doszło do karczemnej kłótni, pięści poszły w ruch! W pewnym momencie jeden z zaproszonych mężczyzn w furii sięgnął po siekierę, wtedy doszło do tragedii.

– Sprawcy zadali siekierą szereg ciosów, częścią tnącą siekiery w głowę i inne narządy ciała, w wyniku czego nastąpił zgon – przekazał w rozmowie z SE.pl Krzysztof Stodolny z olsztyńskiej prokuratury okręgowej.

Zabili kolegę, ale impreza trwała dalej

Okazuję się, że mordercy nie przejęli się zbytnio tym, że zmasakrowali ciało kolegi. Pili i balowali z zakrwawionym ciałem kolegi obok. Libacja trwała przez kolejne trzy dni, zabawę przerwała dopiero sąsiadka, która zaniepokojona odgłosami weszła do mieszkania. Gdy kobieta zobaczyła zakrwawione ciało sąsiada szybko zadzwoniła na policje.

Policja szybko aresztował pijanych mężczyzn i 24-latek wraz ze swoim 31-letnim kolegą trafili do aresztu. Za tak bestialski czyn grozi im kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: policja.pl/ se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *