Fińska feministka: „Czy biały heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem?”. Korwin komutuje

Fińska feministka: „Czy biały heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem?”. Korwin komutuje

Jak widać lewica, feministki mają problem z ludźmi o białym kolorze skóry. Dobrym przykładem jest fińska feministka, która często gości w tamtejszych mediach, która na serio zadaję pytanie: „Czy biały heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem?”. Dalej ta tolerancyjna aktywistka, mówi, że mężczyźni są gorsi od małp i są aborcją na poziomie genów!

Tezy o beznadziejności męskiej rasy pochodzą z wywiadu, udzielonego przez p. Särmä dwa lata temu, ale padają w nim jeszcze inne równie “pełne miłości” sformułowania, dotyczące mężczyzn. W wywiadzie Särmä odnosi się m.in. do manifestu Valerie Solanas, w którym pisze ona:

„Mężczyzna jest niekompletną kobietą, chodzącą atrofią, aborcją na poziomie genów. „Bycie mężczyzną” oznacza bycie niedostatecznym, ograniczonym emocjonalnie; Męskość jest chorobą ograniczającą. Człowiek jest całkowicie skupiony na sobie, uwięziony w sobie, niezdolny do empatii lub utożsamienia się z innymi.” – pisze “tolerancyjna” feministka.

“Niezdolny do miłości, przyjaźni, uczucia. […] Jest uwięziony w ciemnym miejscu, w połowie drogi między człowiekiem a małpą. Jego pozycja jest nadal dużo gorsza niż u małp, ponieważ, w przeciwieństwie do małp, jest zdolny do szerokiej gamy negatywnych emocji – dodaje.

Janusz Korwin-Mikke skomentował wypowiedź feministki w swoim stylu.

Wreszcie ktoś otwarcie sformułował podstawową dla dzisiejszej cywilizacji kwestię! P.Sara Särmä, śfińska feministka, zadała pytanie: “Czy biały heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem?” Polecamy p. Sarę uwadze Partii Prawdziwych Finów. Jest tam taka!” – napisał lider Konfederacji.

One thought on “Fińska feministka: „Czy biały heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem?”. Korwin komutuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *