Zobacz jak kadra świętowała zwycięstwo Piotra Żyły! Opublikowano nagranie [WIDEO]

Zobacz jak kadra świętowała zwycięstwo Piotra Żyły! Opublikowano nagranie [WIDEO]

Mało kto się tego spodziewał, ale udało się. Piotr Żyła został w sobotę mistrzem świata na skoczni normalnej! Oczywiście po konkursie zaczęło się wielkie świętowanie. Skoczkowie, Adam Małysz, trener Michal Dolezal i cały sztab spotkali się, by wznieść wspólny toast. Po nagraniu impreza miała przenieść się do hotelu.

Długo, popamięta ten konkurs najbardziej roześmiany z naszych skoczków. Już po pierwszej serii Piotr Żyła prowadził i dał nadzieję na medal podczas Mistrzostw Świata w Oberstdorfie.

Wielu kibiców obawiało się, że nasz skoczek nie odda drugiego tak dobrego skoku. Okazało się, że Żyła wytrzymał i nie dał rywalom żadnych szans. Zostając mistrzem świata dołączył do takich gwiazd jak Wojciech Fortuna, Adam Małysz, Kamil Stoch czy Dawid Kubacki.

Po konkursie nie mogło zabraknąć świętowania. Na kanale SkaczemyPL na YouTube pojawiło się nagranie ukazujące powrót całej ekipy do hotelu. Co nie dziwi nastroje wśród skoczków były wyśmienite.

Piotr Żyła najlepszy na świecie. Jest WIDEO z jego mistrzowskiej imprezy - Sport

Przed hotelem wzniesiono toast za mistrza – Piotra Żyłę. Oprócz skoczków byli tam Adam Małysz, Michal Doleżal i oczywiście cały sztab. Nie zabrakło gratulacji, również ze strony trenera, który podkreślił, że jest to sukces całej ekipy.

Zresztą zobaczcie to sami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *