MAKABRA na uniwersytecie. Barierka nie wytrzymała. Zginęło wiele osób [WIDEO]

MAKABRA na uniwersytecie. Barierka nie wytrzymała. Zginęło wiele osób [WIDEO]

Do ogromnej tragedii doszło na Uniwersytecie Publicznym w El Alto w Boliwii. W pewnym momencie zarwała się barierka balkonowa. W wyniku czego siedmioro studentów spadło i zginęło, spadając z 4 piętra. Wszystko zostało nagrane.

Na opublikowanym nagraniu widzimy dramatyczne sceny z wypadku na uniwersytecie. Widzimy na nim dużą grupę studentów zebranych na zatłoczonym, wąskim korytarzu znajdującym się na 4 piętrze kampusu. Nagle doszło do tragedii. Widzimy na nagraniu jak pod naporem tłumu balustrada się załamuje. Jak podają media w tym wypadku zginęło 7 studentów.

Jak informują lokalne media do tego dramatu doszło w budynku nauk finansowych uniwersytetu w El Alto niedaleko stolicy kraju, La Paz. Spora grupa studentów zebrała się tam, aby wziąć udział w apelu. Według doniesień co najmniej osiem osób spadło z wysokości 4 piętra, gdy zerwała się balustrada.

Władze uniwersytetu wydały następujące oświadczenie ws. tragedii:

“Uczelnia ogłasza 7-dniową żałobę na Uniwersytecie Publicznym w El Alto z powodu niefortunnych wydarzeń, które miały miejsce rano 2 marca” – czytamy w oświadczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *