Co oni robią? Straż miejska brutalnie rzuciła się na mężczyznę! Wszystko bo nie miał maseczki [WIDEO]

Co oni robią? Straż miejska brutalnie rzuciła się na mężczyznę! Wszystko bo nie miał maseczki [WIDEO]

Co oni robią? Straż miejska w Ełku pokazał swoją prawdziwą wredna twarz i rzuciła się na mężczyznę, który nie nosił maseczki. W szale użyli gazu i przytrzymywali kolanem jego głowę na betonie. Wszystko zostało nagrane.

W dzisiejszych czasach gdzie każdy ma smartphona, samowolka i nadpobudliwość władzy jest łatwa do wychwycenia. Z taka “nadpobudliwością” mamy do czynienia w Ełku, gdzie doszło do szarpaniny pomiędzy strażą miejską a mężczyzną w średnim wieku. Agresję wzbudził w strażnikach mężczyzna, który nie miał maseczki.

Jak widzimy na nagraniu zamieszczonym w sieci, strażnicy rzucili się na mężczyznę, następnie go powalili na glebę. Widać na nagraniu także, że przez chwilę kolanem dociskali jego głowę do ziemi.

W pewnym momencie użyli także gazu łzawiącego oraz zakuli mężczyznę w kajdanki. Funkcjonariusze nie maja sobie nic do zarzucenie, twierdzą, że nie stosował się do poleceń.

Brutalną interwencje nagrali przypadkowi przechodnie. Byli oburzeni, że straż miejska może posunąć się do takich środków przymusu bezpośredniego tylko za brak maseczki! Sprawa szybko złapała rozgłos, i w tej sprawie wypowiedz się ratusz miasta Ełk.

Ełcki ratusz wydał oświadczenie, że sprawa jest wyjaśniana. Człowiek potraktowany gazem składa skargę na działania strażników miejskich.

Poniżej nagranie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *