Korwin-Mikke: CoViD – prewencja, czy leczenie?

Korwin-Mikke: CoViD – prewencja, czy leczenie?

„Na drogach ginie rocznie 3000 osób, ale dzięki temu mamy sprawny transport. Godzimy się z tym. I słusznie. Pytanie: czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów – ale reszta traktowała dorosłych ufnie i żyła normalnie, bez wpajanego strachu przed pedofilami?”
– i po paru minutach:

„Podobnie trudne pytanie: czy wprowadzić BARDZO SZCZELNE MASECZKI, dzięki czemu na CoViD umrze o 5000 ludzi mniej – ale za to wszyscy żyjący obecnie będą (z powodu poważnego podtruwania CO2) żyli o pięć lat krócej?”

To pierwsze pytanie wzbudziło ogromne zainteresowanie: prawie tysiąc podań dalej, przy prawie 400 polubieniach – co dowodzi, że zainteresowali się głównie lewicowcy (normalnie proporcja jest odwrotna – i znacznie wyższa!). Zostałem natychmiast oskarżony o „propagowanie pedofilii” – choć, jako żywo, nie zajmowałem w tej sprawie żadnego stanowiska!! Na wszelki więc wypadek zadałem formalnie trzy pytania:

1) Czy lepiej zakazać ruchu drogowego, dzięki czemu 3000 ludzi rocznie nie straci życia – czy nadal pozwalać samochodom jeździć i zabijać ludzi?
Przyszło 4489 odpowiedzi:
Zakazać ruchu drogowego! 27,3%
Utrzymać normalny ruch! 72,7%

2) Żyję w CHORYM, zajętym głównie seksem, świecie, w którym boję się wziąć siostrzenicę na kolana, by nie być posądzonym… Czy należy wpajać w dzieci strach przed dorosłymi (również rodzicami!), “którzy mogą wyrządzić im krzywdę” – czy pozwolić im żyć normalnie?
Nadeszło 3216 odpowiedzi:
Wpajać strach? 41,1%
Pozwolić żyć jak dawniej? 58,9%

3) Czy wprowadzić pod przymusem BARDZO SZCZELNE MASECZKI, dzięki czemu na CoViD umrze o 5000 ludzi mniej – ale za to WSZYSCY będą żyli o 5 lat krócej z powodu podtrucia CO2 ?
Oddano 2 905 głosów:
Wprowadzić te maseczki 35,7%
Pozwolić ludziom oddychać 64,3%

To wszystko były pytania – ale na Lewicy trafnie odczytano moje intencje i zostały one potępione. Tyle tylko, że we wszystkich trzech kwestiach byłem po stronie… Większości. Co powinno działać na d***kratów…
Gdyby lewicowcy postępowali racjonalnie, zadaliby dokładnie takie same pytania na swoich portalach – gdzie odpowiedzi byłyby, być może, odwrotne. Byłby to dla politologów bezcenny materiał. Zamiast tego ich reakcją było odwołanie się do Policji Myśli:
„Przed chwilą wraz z @Konwinski_PO i @Napieralski_G złożyliśmy wniosek do Komisji Etyki Poselskiej,w sprawie skandalicznej wypowiedzi @JkmMikke która umniejsza charakter przestępstw seksualnych popełnianych przeciwko małoletnim. W polskim parlamencie nie ma miejsca na takie słowa!”

Ponieważ jako żywo nie zamieściłem ŻADNEJ w ogóle „wypowiedzi”, a w szczególności żadnej w parlamencie, odwarknąłem:
„Złożę postulat, by do Komisji Etyki mogły składać wnioski wyłącznie osoby, które wylegitymują się świadectwem ukończenia jakiejś przyzwoitej szkoły podstawowej”

Po co zamieszczam tę relację z potyczek na Twitterze?
Pokazuje ona, jak głęboko wpojona została w ludzi propaganda, że najważniejsze jest bezpieczeństwo – a ważne jest to, co dzieje się teraz. Otóż 27% (!!) opowiedzialo się za całkowitym zakazem ruchu drogowego!!! To, że w wyniku tego drastycznie spadłby poziom życia, od czego rocznie zmarłoby przypuszczalnie nie 3000, ale jakieś 30.000 ludzi więcej – jest poza wyobrażeniem niektórych respondentów!

Jeszcze gorzej z maseczkami: aż 35% dba o to, by w tym roku nie zmarło o 5000 ludzi więcej – kosztem skrócenia życia wszystkim. Jest to czysty komunizm, urawniłowka. (Choć z drugiej strony, biorąc pod uwagę, że dzięki medycynie ludzie żyją znacznie dłużej, niż normalnie, a ostatnie lata z reguły są walką z chorobami…)

I teraz uwaga aktualna: zamiast LECZYĆ 100.000 ludzi zarażonych CoV-19, pracujemy, by ZASZCZEPIĆ 10 milionów!!
Proszę zauważyć, że w tym przypadku chodzi o INTERES. Tu sprzedamy tylko 100.000 lekarstw – a tam 10 milionów szczepionek. Dlatego z punktu widzenia firm farmaceutycznych sto razy lepiej jest szczepić, niż leczyć!!
Co ciekawe: w ogóle nie widać żadnego nacisku na produkcję lekarstwa na CoViD!! Ludzie zajęci są domaganiem się szczepionek!!! Ale co robią publicyści?

Tymczasem całkowicie skuteczne lekarstwa istnieją, czymś leczą się przywódcy państw, p.Aniela Merkel za reżymowe pieniądze zakupiła (o ile pamiętam) 10.000 porcji tych lekarstw. Są one b.drogie – ale przy masowej produkcji cena by, oczywiście, drastycznie spadła. Ale przecież naszym Właścicielom nie o to chodzi…

Źródło: Korwin-Mikke.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *