Amerykańska raperka zakłada ruch na rzecz praw osób hetero! Wszystko by bronić ich przed atakiem LGBT [WIDEO]

Amerykańska raperka zakłada ruch na rzecz praw osób hetero! Wszystko by bronić ich przed atakiem LGBT [WIDEO]

Nikita Jessica Kirkland, znana jako raperka Lil Mama zapowiedziała założenie ruchu na rzecz obrony praw osób heteroseksualnych. To odpowiedź na nagonki ze strony roszczeniowych i agresywnych środowisk LGBTQ.

– Zamierzam uruchomić Ruch na rzecz Praw Heteroseksualistów – napisał w relacji na Instagramie Lil Mama. Jak zaznaczyła, miałby on działać „przeciwko agresji LGBTQ”.

– Tak bardzo walczycie o szacunek, ale NIEKTÓRZY z was, NIE WSZYSCY rzucają się zastraszać ludzi tylko dlatego, że wybierają jak się ubrać, za to jak wygląda ich fryzura, czy makijaż, ile maja pieniędzy etc. – czytamy w relacji.

– Jest tyle osób które boją się szczerze wyrazić swą opinię, bo jeśli to zrobią, to LGBTQ+ usłyszy, to co chce usłyszeć, wyrwie z kontekstu. Nie muszę się uwiarygadniać przypominając, że kocham ludzi ze społeczności LGBTQ+. Kiedy mówię nie chcę nikogo zranić. Wypowiadam swoje zdanie, tak jak wy wszyscy – napisała raperka.

To nie pierwszy raz, gdy Lil Mama staje po stronie konserwatywnej. Kilka dni wcześniej wrzuciła materiał wideo, w którym stanowczo sprzeciwiła się operacjom zmiany płci u dzieci.

Jak zauważyła, „dzieci są za małe, by palić, pić alkohol, dostać prawo jazdy”, ale „wystarczająco duże, aby uciąć genitalia” lub „zmienić płeć”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez N I A T I A (@lilmama)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *