Teksas śmieje się z koronaświrusa. Dziesiątki tysięcy kibiców na meczu baseballu! Zobacz jak ludzie się bawią [WIDEO]

Teksas śmieje się z koronaświrusa. Dziesiątki tysięcy kibiców na meczu baseballu! Zobacz jak ludzie się bawią [WIDEO]

Czyżby koronaświrus pomału odchodzi do lamusa? W Teksasie w Dallas prawie komplet kibiców oglądał w poniedziałek mecz baseballowy na 40-tysięcznym stadionie. Texas Rangers jest pierwszą amerykańską drużyną sportową z najbardziej popularnych lig, która zdecydowała się na sprzedaż biletów na wszystkie miejsca na swoim obiekcie. Tą sprawę skomentował polityk Konfederacji – Sławomir Mentzen.

Do Teksasu wróciła normalność, bowiem rywalizację Texas Rangers z Toronto Blue Jays obserwowało na żywo na obiekcie sportowym w Arlington dokładnie 38 238 widzów, z 40000 możliwych. Spotkanie zostało okrzyknięte przez media pierwszym meczem amerykańskich profesjonalnych drużyn sportowych przy pełnym stadionie od wybuchu pandemii koronawirusa.

Co prawda klub wymagał od widzów założenia maseczek, z wyjątkiem jedzenie i picia. Lewicowi dziennikarze krytykują decyzję Texas Rangers, twierdząc, że nie przestrzegano także zachowywania zalecanego w epidemii dystansu społecznego.

Biden krytykuję decyzję Teksasu

Ten mecz w Stanach Zjednoczonych dawno wyszedł poza ramy sportu. Skrytykował ją choćby prezyden Joe Bidena, który nazwał ją „nieodpowiedzialnym błędem” oraz „pomyłką”.

– Powinni słuchać doktora Anthony’ego Fauciego (doradcy prezydenta USA do spraw medycznych – przyp. red), naukowców i ekspertów. Myślę, że to nie jest odpowiedzialne – powiedział prezydent w wywiadzie ESPN.

O tej sytuacji powiadomił w mediach społecznościowych Sławomir Mentzen.

“Tak wygląda teraz Teksas. A u nas nawet A klasa nie może grać w piłkę” – napisał.

Zresztą zobacznie to sami.

 

2 thoughts on “Teksas śmieje się z koronaświrusa. Dziesiątki tysięcy kibiców na meczu baseballu! Zobacz jak ludzie się bawią [WIDEO]

  1. Po Teksasie widać, że nie wszystkich dopadł”brak logiki i alergii na zdrowych ludzi” Wszyscy, co doprowadzili do obecnej sytuacji, powinni być na “dożywotniej kwarantannie” i widać, że tak się stanie.

  2. Dzięki żydowskim nazistom i ich finansjerze Ameryka upadnie i już się nie podniesie będzie to jak kiedyś dziki zachód rządzony przez nazistowskich Chazarów którzy siłą i terrorem będą rządzić tym wysypiskiem śmieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *