Kołakowska twierdzi, że za śmiercią Krzysztofa Krawczyka stoi spisek! “Ci, którzy się szczepią, mogą …”

Kołakowska twierdzi, że za śmiercią Krzysztofa Krawczyka stoi spisek! “Ci, którzy się szczepią, mogą …”

Viola Kołakowska, modelka i była partnerka Tomasza Karolaka znana jest ze wspierania ruchów antyszczepionkowch i wielu teorii spiskowych. Teraz skomentowała śmierć Krzysztofa Krawczyka. Celebrytka widzi w tej śmierci spisek, twierdzi, że gdyby nie szczepionka – artysta jeszcze by żył.

Przypomnijmy, że Viola Kołakowska głównie zasłynęła ze swoich teorii spiskowych. Celebrytka twierdzi, że noszenie maseczek jewst szkodliwe dla ludności. Twierdzi teraz, że gdyby nie szczepionka Krzysztof Krawczyk dalej by mógł żyć.

Viola Kołakowska o śmierci Krzysztofa Krawczyka

Była modelka i matka dzieci Tomasza Karolaka skomentował śmierć legendarnego artysty. Viola Kołakowska, składając kondolencje, nawiązała do szczepień i zaapelowała do tych, którzy jeszcze wahają się, czy przyjąć preparat by tego nie robili.

“To przykre, bardzo go sobie ceniłam jako artystę, lubiłam jego głos. Jest to przykre, ale właśnie o to chodzi. Krzysztof Krawczyk szczepił się i po szczepieniu miał kontakt z wirusem.”

“Dlatego krzyczymy, abyście się nie szczepili, ponieważ szczepionka powoduje brak odpowiedzi immunologicznej na wirusa. Dlatego ci, którzy się szczepią, mogą w ten sposób zakończyć swój żywot przy zderzeniu się kolejnym razem z wirusem” – powiedziała Kołakowska na swoim Instastory.

“Dlatego ci, którzy się szczepią, mogą w taki sposób zakończyć swój żywot, przy zderzeniu się z wirusem. Normalnie ten wirus nic by nie zrobił złego. Można byłoby go przejść bez żadnych objawów. Nawet by nie wiedzieli, że mieli kontakt z tym czy innym wirusem.” – napisała celebrytka.

“W sytuacji, kiedy przyjęli szczepionkę, to ten kontakt może się zakończyć w taki fatalny sposób” – podsumowała Kołakowska.

3 thoughts on “Kołakowska twierdzi, że za śmiercią Krzysztofa Krawczyka stoi spisek! “Ci, którzy się szczepią, mogą …”

  1. O czym tu mówić , jeszcze nigdy nie było tak, żeby jakikolwiek “przymus” , był w dobrej wierze.Wszystko dla “dobra społecznego”, “Eksperyment medyczny na globalną skalę”, który wprowadzono bez konsultacji z społeczeństwem, bez debaty globalnej, który przyczynia się do chorób społecznych, zwiększonej umieralności, powikłań “po iglowych”, depresji dzieci itp. itd. powinien być wstrzymany, a Ci co doprowadzili do obecnej sytuacji: za brak odpowiedzialności, za brak kompetencji, powinni już być “na dożywotniej kwarantannie” Jeżeli ktoś ma “alergię” na zdrowych ludzi i robi z nich chorych, a potem “igłuje”, to pimylil”odwage z głupotą “

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *