Młoda kobieta zmarła po przyjęciu szczepionki AstraZeneca! Matka w szoku

Młoda kobieta zmarła po przyjęciu szczepionki AstraZeneca! Matka w szoku

Niepokojące dane z Niemic. 32-letnia kobieta zmarła kilka dni po przyjęciu szczepionki AstraZeneca. O skutkach ubocznych preparatu czyli o zakrzepicy czy trombocytopenii zaczęto informować w mediach kilka dni później. Matka kobiety jest w szoku.

O szczepionce przeciw COVID-19 AstraZeneca mówi się od wielu tygodni. Wystarczy przypomnieć, że kilkanaście krajów europejskich wstrzymało podawanie preparatu brytyjsko-szwedzkiego koncernu. Teraz jednak wrócono do szczepień tym preparatem po dokładnym go przebadaniu przez europejskie służby.

Ogólnie zarzuca się temu preparatowi groźne zakrzepy krwi w mózgu po podaniu szczepionki. Niemcy zaleciły wstrzymanie podawania AstraZeneki osobom poniżej 60. roku życia. Podobnie uczyniły Holandia, Słowacja, Bułgaria czy Kanada. W Wielkiej Brytanii za to wstrzymano testy szczepionki przeciw koronawirusowi na dzieciach.

32-latka nie żyję

Teraz w niemieckich mediach numerem jeden jest przypadek 32-latki, która zmarła na początku marca – kilka dni po przyjęciu szczepionki AstraZeneki. „Die Welt” po śmierci córki zgłosił się do matka Diany O. Opisuje przypadek nieżyjącej już 32-letniej córki, która została zaszczepiona 25 lutego 2021 roku w klinice rehabilitacyjnej w Löhne, gdzie pracowała jako psycholog.

I jak opisuję matka denatki, głównym skutkiem ubocznym preparatu byłą ciągła migrena. 32-latka uskarżała się na silne bóle głowy, ale problem zbagatelizowano, gdyż wcześniej także miewała migrenę. Ale tym razem ból głowy był ogromny i nie ustępował po zażyciu leków przeciwbólowych, które Diana przyjmowała przy migrenie.

Matka opowiada, że taki stan trwał ponad tydzień. A 32-latka kilkukrotnie z bólu głowy wymiotowała. Ból był tak ogromny, że młoda kobieta nie wychodziła z łóżka przez niemal tydzień.

Po tygodniu kobieta zmarła. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci 32-letniej Diany był udar krwotoczny mózgu. Wciąż nie wiadomo jednak, co ten krwotok wywołało. i tak tydzień po jej zgonie po raz pierwszy w Niemczech tymczasowo zawieszono podawanie preparatu AstraZeneca.

Matka powiedział niemieckim mediom, że jest w szoku, że jej dobrze odżywiająca się i dbająca o zdrowie córka już nie żyje.

One thought on “Młoda kobieta zmarła po przyjęciu szczepionki AstraZeneca! Matka w szoku

  1. Cały świat jest w szoku, że codziennie przybywa nowych wiadomości o “śmierci o powikłaniach po iglowaniu”, ale szok omija tylko tych którzy, dzień w dzień stosują wobec społeczeństw tego świata, bezprawie i stawiają się, ponad prawem-prawa,a powinni już być na”dożywotniej kwarantannie “. Globalna Żenada i bezprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *