PiS dobiję polską gospodarkę! Przedłużają lockdown! Zobacz i ile

PiS dobiję polską gospodarkę! Przedłużają lockdown! Zobacz i ile

PiS po raz kolejny pokazuję, że ma gdzieś to, że przedsiębiorcy nie maja za co żyć. Propaganda lockdownu jest dla nich ważniejsza. Dzisiaj podczas konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował o przedłużeniu aktualnych obostrzeń wprowadzonych w odpowiedzi na pandemię koronawirusa. Do kiedy Nas zamkną?

Już od kilku dni pojawiały się informacje, że ograniczenia zostaną przedłużone. Polski rząd zdecydował, że restrykcje wprowadzone w odpowiedzi na zwiększającą się liczbę zakażeń będą obowiązywać co najmniej do 18 kwietnia.

Koronawirus w Polsce co jest zamknięte?

I tak dalej zamknięte będą sklepy meblowe i budowlane o powierzchni powyżej 2 tys. mkw. Mocno ograniczona jest również działalność centrów i galerii handlowych. Zakupy zrobimy jedynie w sklepach spożywczych, aptekach, drogeriach, salonach prasowych i księgarniach. Po ciuchy już nie pójdziemy.

Dalej zamknięte będą salony fryzjerskie, urody i kosmetyczne, a także studia tatuażu oraz piercingu.

Mocno ograniczenia czekają nas w zakresie uprawiania sportu. Obiekty są udostępniane wyłącznie na potrzeby zawodowców, którzy należą do Polskich Związków Sportowych w dyscyplinach olimpijskich.

Ponadto przedłużone zostają dotychczasowe restrykcje. Chodzi m.in. o zamknięcie hoteli, ograniczenie działalności restauracji czy też chociażby zdalne nauczanie.

2 thoughts on “PiS dobiję polską gospodarkę! Przedłużają lockdown! Zobacz i ile

  1. Społeczeństwo właśnie zamknie tych, którzy korzystają z naszych dóbr i zajmują lokale, które nie są ich prywatnością , a są na utrzymaniu podatników, którzy, nie mają innego wyjścia jak zamknąć ten “cyrk”

  2. Liturgie Świąteczne odwołali w ramach walki z xiaństwem, a liturgie smoleńskie? Czyżby Kaczafi z nich zrezygnował? Makrela odwołała lokdałn świąteczny, bo u niej wybory i przestraszyła się katastrofalnego wyniku jej partii w jednym z landów. U nas Morawetzky zawsze powoływał się na Niemiaszków, teraz zamilkł. Czyżby wiedział, że żadnych wyborów już nie będzie, wieczny lokdałn, zarząd komisaryczny kraju i że jak będzie posłuszny globalistom, to zostawią go w charakterze ekonoma? Bo idzie w zaparte, jakby coś wiedział, że brykanie “przeciw” mu zaszkodzi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *