PiS szuka kasy wszędzie. Wysokie mandaty za spacer z psem. Mowa o setkach złotych!

PiS szuka kasy wszędzie. Wysokie mandaty za spacer z psem. Mowa o setkach złotych!

Już za trzy dni od 10 kwietnia wejdą w życie zaostrzone przepisy, które dotkną właścicieli psów, nieruchomości, a także przewoźników. Okazuję się, że obecna władza chce nas łupić niemiłosiernie. Od teraz spacer z psem może skończyć się otrzymaniem mandatu w wysokości nawet 500 złotych!

Jako, że socjale się sam nie spłaci, niby miłośnik zwierząt Jarosław Kaczyński zdecydował, że od soboty w życie wchodzi nowe rozporządzenie Rady Ministrów, zwiększające sporą część grzywien przyznawanych w formie mandatów. Właściciele czworonogów mocno odczują to w swoim portfelu.

Nowe kary za spacer z psem

Wkrótce policjanci będą mogli ukarać właścicieli psów za spacer bez smyczy lub kagańca. Nowe zasady przewidują kary w przedziale od 250 do 500 złotych.

– Więcej praw dla zwierząt to więcej odpowiedzialności dla ich właścicieli oraz opiekunów – poinformowała Kamila Siedlarz z KPP w Żorach.

Ile zapłacimy w tym antyludzkim państwie za spacer z psem?

I tak okazuję się, że od 10 kwietnia właściciele mniszych psów za spuszczenie psa ze smyczy zapłacą najniższy przewidywany wymiar kary, czyli 250 złotych.

W przypadku psów, zaliczających się do ras agresywnych, grzywna będzie dwukrotnie wyższa. Do najgroźniejszych czworonogów zalicza się między innymi dobermany lub amstaffy.

Nowe kary obejmą także właścicieli posesji, którzy na przykład nie zabezpieczą odpowiednio ogrodzenia, przez co pies ucieknie na ulicę.

Jak widać panstwo PiS zabiera wolność nawet naszym czworonogom…

3 thoughts on “PiS szuka kasy wszędzie. Wysokie mandaty za spacer z psem. Mowa o setkach złotych!

  1. Teraz strach mieć żółte papiery i nie być politykiem bo mogą cię za wszystko zamknąć do psychiatryka i trzymać tam latami a zbliżają się czasy terroru i ucisku fiskalnego wiec nie jeden z papierami może juz zacząć sie martwić bo ludzi agresywnych, niezaradnych zyciowo albo niewygodnych politycznie będą tak sie pozbywać a bogate doświadczenia mają z okupowanej Palestyny gdzie ludzi tak upodlili i zezwierzęcili że pies ma więcej wolnosci niż palestyńczyk zamknięty w getcie skazany na eksterminację za co MTS skazał juz w kilku wyrokach Izrael za zbrodnie na ludziach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *