Włochy mówią DOŚĆ! Tłumy demonstrantów domagają się prawa do pracy. Doszło do awantury z policją! [WIDEO]

Włochy mówią DOŚĆ! Tłumy demonstrantów domagają się prawa do pracy. Doszło do awantury z policją! [WIDEO]

Co tam się stało? Włosi mówią DOŚĆ koronarestrykcjom. Podczas manifestacji włoskich restauratorów, jaka odbyła się we wtorek w Rzymie przed gmachem parlamentu doszło do awantury! Ranny został policjant, oraz kilka osób zostało zatrzymanych. Wszystko zostało nagrane.

Jak podają włoskie media, przed siedzibą Izby Deputowanych przedstawiciele branży gastronomicznej demonstrowali domagając się otwarcia lokali, które w całym kraju z powodu pandemii Covid-19 są zamknięte. Przedsiębiorcy domagają się prawa do pracy!

Dodatkowo do protestujących doszli właściciele siłowni i salonów fitness, którzy również domagają się zgody na wznowienie działalności.

Media głównego nurtu protestujących będą zapewne nazywać faszystami albo osobami negującymi wirusa. W rzeczywistości jednak demonstranci opowiadają się za zakończeniem reżimu zdrowotnego i po prostu chcą pracować i zarabiać na życie!

W czasie protestów doszło do rozróby. Kilkudziesięciu uczestników protestu podjęło próbę przerwania policyjnego kordonu wokół parlamentu. Wtedy zostali oni ostro odepchnięci przez interweniujących funkcjonariuszy, którzy zatrzymali co bardziej krewkich protestujących.

Wielu manifestantów nie miało maseczek, za co policja chętnie dawał mandaty. Włoskie media, twierdzą, że w centrum Rzymu zebrało się nawet 10 tysięcy protestujących.

One thought on “Włochy mówią DOŚĆ! Tłumy demonstrantów domagają się prawa do pracy. Doszło do awantury z policją! [WIDEO]

  1. Włosi mówią wprost tak jak jest, przecież chyba “świrus”, nie pozostawił pracy, tylko dla decydentów “pseudo-organizacji i ich pseudo-filantropów z patentem pseudo-naukowców na mądrość”, których sponsorujemy i “biedaki”, dzięki temu nie mogą zbankrutować. Globalna Żenada

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *