Zjednoczona Prawica w rozsypce. Terlecki wprost o Ziobrze i Gowinie! “Najchętniej bym się ich pozbył”

Zjednoczona Prawica w rozsypce. Terlecki wprost o Ziobrze i Gowinie! “Najchętniej bym się ich pozbył”

Zjednoczona Prawica w rozsypce. “Jestem radykałem i najchętniej bym się pozbył koalicjantów, ale utrzymujemy jedność w Zjednoczonej Prawicy tak długo, jak to możliwe i mam nadzieję, że razem pójdziemy do wyborów” – powiedział  dziennikarzom wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki.

Dziennikarze zapytali Terleckiego m.in. czy założyłby się, że wybory parlamentarne odbędą się w konstytucyjnym terminie, czyli w 2023 roku.

– To jest trudny zakład, ale może bym zaryzykował – odpowiedziała prawa ręka Jarosława Kaczyńskiego. Przyznał zarazem, że ten zakład „od jakiegoś czasu jest trudny”.

Chętnie bym się ich pozbył

– Niestety mamy problemy z koalicjantami, ja tu jestem radykałem i chętnie bym się ich pozbył, ale utrzymujemy jedność w Zjednoczonej Prawicy tak długo, jak to możliwe i mam nadzieję, że razem pójdziemy do wyborów – powiedział Terlecki.

Co Terlecki myśli o obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej?

– Będzie obchodzona w rygorze pandemicznym czyli przy zastosowaniu tych wszystkich obostrzeń, które obowiązują – odpowiedział Terlecki.

Wracając do sprawy koalicjantów PiS-u, warto przypomnieć słowa Jarosława Kaczyńskiego, ktory nie wykluczył wcześniejszych wyborów parlamentarnych, jednak zapewnił, że Zjednoczona Prawica jest zdeterminowana, żeby dokończyć obecną kadencję 2019-2023.

Źródło: wp.pl

3 thoughts on “Zjednoczona Prawica w rozsypce. Terlecki wprost o Ziobrze i Gowinie! “Najchętniej bym się ich pozbył”

  1. Mamy jak zwykle obcje wyborów, czyli-nic i oczywiście, temat” zastępczy”Smolensk”a, kto powiedział i zapytał społeczeństwo, czy wogóle kogokolwiek chce wybierać z tych, którzy zawiedli zaufanie społeczne?, to żenada i samouwielbienie, które prowadzi do utopi.

  2. Za kogo te psy stróżujące sie uważają przecież one są od pilnowania chazarskich interesów a nie od wybierania sobie ludzi jakby byli przywódcami Polaków…hahahaha faktycznie ta ksywka “Pies” pasuje do niego jak ten jego wygląd do charakteru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *