Gozdyra w szoku. Wiceminister PiS na antenie Polsatu! „Jeb…ć PiS”. [WIDEO]

Gozdyra w szoku. Wiceminister PiS na antenie Polsatu! „Jeb…ć PiS”. [WIDEO]

Agnieszka Gozdyra mocno się zdziwiła podczas programu „Debaty Dnia” Polsat News. Gdyż miało ono niecodzienny przebieg. Wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński w pewnym momencie krzyknął: jeb…ć PiS. “Cały program opozycji polega na tym” – dodał.

W pierwszej części „Debaty Dnia” gośćmi Agnieszki Gozdyry byli: Tomasz Trela z Lewicy, Michał Kobosko z Polska 2050 oraz wiceszef MSZ Paweł Jabłoński. Wiceminister był bardzo zdenerwowany, że opozycja krytykuję obecną władzę. W pewnym momencie widzowie programu usłyszeli wulgarne hasło i to ust polityka PiS.

– Cały program opozycji polega na tym, żeby – przepraszam bardzo, bo muszę to powiedzieć – j…ć PiS… To hasło jest podnoszone na demonstracjach opozycyjnych – stwierdził, nawiązując do opozycyjnego hasła ośmiu gwiazd („***** ***„).

Na wypowiedź wiceszefa MSZ zareagowała prowadząca program Polsatu, która natychmiast przeprosiła widzów.

– Mógłby pan to określić trochę inaczej – zwróciła mu uwagę Gozdyra.

W odpowiedzi Jabłoński stwierdził, że „chciałby, aby opozycja określała to inaczej”.

– Niestety, jeśli ktoś ma taki program i nie chce dialogu, to takie podejście z polskiej polityki trzeba usuwać – powiedział.

Wyborcy PiS oburzeni słowami ministra

Wiceminister wyjaśnia”
„W TV zacytowałem wulgarne hasło z programu opozycji. Bez cenzury, by wszyscy mogli odczuć, jak bardzo przepełnione nienawiścią są te słowa” – wyjaśnia wiceminister.

W dalszej części wyraził gotowość do poniesienia konsekwencji.

„Wiem, że taka forma jest dla wielu nieakceptowalna. (…) Mam jednocześnie nadzieję, że ponosić je będzie każdy, kto używa tych słów; także, jeśli posługuje się ‚ośmioma gwiazdkami’ itp. próbami maskowania nienawiści” – dodał.

2 thoughts on “Gozdyra w szoku. Wiceminister PiS na antenie Polsatu! „Jeb…ć PiS”. [WIDEO]

  1. Zaraz zrobią z niego bohatera narodowego, który powiedział prawdę bo tylko prawda może nas uwolnić jak powiedział dyrektor tego cyrku zwanego rządem.Widać, że im większy tępak tym wieksza kariera i to po każdej stronie barykady a wy chcecie żeby Polacy załatali dziurę intelektualną rządzących nie ma takiego specyfiku w Polsce żeby to sie udało szambo juz sie wylewa i smród jest coraz większy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *