Kompromitacja? Duda rozmawiał z królem przez telefon. Internauci tarzają się ze śmiechu

Kompromitacja? Duda rozmawiał z królem przez telefon. Internauci tarzają się ze śmiechu

Internauci śmieją się do rozruchu. Andrzej Duda miał rozmawiać z królem Jordanii. Jednak uwagę internautów zwróciło zdjęcie przedstawiające prezydenta rozmawiającego przez… niepodłączony telefon. Opozycja w ekstazie, ale czy słusznie?

Na oficjalnej stronie Kancelarii Prezydenta pojawiła się w środę 7 kwietnia informacja, że Andrzej Duda odbył rozmowę telefoniczną z królem Jordanii, Abdullahem II.

Wielu internautów twierdziło, że prezydent miał wówczas pogratulować królowi z okazji przypadającej 11 kwietnia setnej rocznicy powstania kraju i złożyć najlepsze życzenia na przyszłość.

W oficjalnym komunikacie na stronie prezydenta, można przeczytać, że “obaj przywódcy wyrazili nadzieję, że pokonanie pandemii umożliwi powrót do wysokiej dynamiki kontaktów dwustronnych”.

– W tym kontekście Król Abdullah potwierdził wolę złożenia wizyty oficjalnej w Warszawie w możliwie szybkim terminie – dodano.

Prezydent Duda miał również podziękować królowi Jordańskiego Królestwa Haszymidzkiego za gościnność, jakiej doświadczają polscy żołnierze przebywający tam od 2016 roku. Dodatkowo omówili pokrótce temat dalszych losów procesu pokojowego w regionie.

Prezydent rozmawiał przez wyłączony telefon?

Internauci zwrócili jednak uwagę, nie na to o czym rozmawiał prezydent Duda z królem Jordanii. A wszystko to ponieważ na fotografii zamieszczonej na oficjalnej stronie prezydenta, telefon, którego słuchawkę trzyma głowa państwa, jest niepodłączony do prądu.

Zdjęcie

Ale po raz kolejny widzimy, że takie tuzy, jak Tomasz Lis, Bartosz Węglarczyk, czy niemal wszyscy politycy opozycji z nienawiści do PiS-u, okazało się powielało fake newsa. Bowiem telefon prezydenta był podłączony do prądu.

Ale zachodzi tu inne ważne pytanie. Tysiąc osób zmarło dziś z powodu Covid-19, a tu media żyją tym, czy kabel był podłączony do telefonu. Czy tylko my myślimy, że coś tu jest nie tak?

2 thoughts on “Kompromitacja? Duda rozmawiał z królem przez telefon. Internauci tarzają się ze śmiechu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *