Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Chciał żeby włożyli mu TO do trumny! Zobacz co to

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Chciał żeby włożyli mu TO do trumny! Zobacz co to

Krzysztof Krawczyk to legenda polskiej piosenki rozrywkowej, całe swoje życie żył muzyką. Nawet chwilę przed śmiercią planował powrót do studia muzycznego, by nagrywać kolejną płytę. Menadżer artysty zdradził o co poprosił legendarny muzyk, by włożyć mu do trumny.

I tak okazuję się, że przedmioty mają dla ludzi wartość funkcjonalną, ale także sentymentalną. Krzysztof Krawczyk, któremu muzyka towarzyszyła przez całe życie, poprosił, by pochowano go z mikrofonem. Czyli jego narzędziem pracy.

Spełnimy dwa ostatnie życzenia Krawczyka. Włożymy mu do trumny mikrofon, ten do którego przez 26 lat śpiewał w studiu muzycznym K&K Studio, a także czarne okulary, w których występował na scenie – powiedział “Super Expressowi” menedżer i przyjaciel artysty Andrzej Kosmala.

Kto zagra na jego pogrzebie?

Chciał by na jego pogrzebie zagrała orkiestra dęta i tak się stanie – dodaje Kosmala.

Dalej jego menadżer dodaje, że Krawczyk podczas pobytu w szpitalu, gdzie walczył z koronawirusem opowiadał głównie o żonie Ewie i o kolejnej płycie, którą chciałby nagrać.

– Kiedy rozmawialiśmy przez telefon, cały czas mówił o tym, że jak wyzdrowieje, to wraca do studia i nagrywa kolejne piosenki – powiedział Kosmala.

Źródło: se.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *