Korwin-Mikke ostro! “Wielcy tego świata kradną gigantyczne pieniądze na walce z globalnym ociepleniem” [WIDEO]

Korwin-Mikke ostro! “Wielcy tego świata kradną gigantyczne pieniądze na walce z globalnym ociepleniem” [WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke w swoim najnowszym filmie na YouTube, poruszył temat smogu i koronawirusa. Lider Konfederacji twierdzi, że oba zjawiska będą wykrywane tak długo, jak długo się to opłaca. “Wielcy tego świata kradną gigantyczne pieniądze” – stwierdził.

Ten sam temat Janusz Korwin-Mikke porusza w swoim najnowszym nagraniu na YouTubie.

– Wielcy tego świata kradną gigantyczne pieniądze na walce z globalnym ociepleniem, troszkę mniejsi walczą z koronawirusem i tu się kradnie na respiratorach, maskach itd. Natomiast trzeba dać też małym politykom się nakraść – tutaj wymyślono walkę ze smogiem. Tutaj można się nakraść, brać łapówki, dawać łapówki, dawać zamówienia publiczne, po to właśnie jest ta walka ze smogiem – zaczął swoją przemowę poseł Konfederacji.

Dalej lider Konfederacji poinformował, że znajdował się w Otwocku.

– Właśnie jesteśmy w Otwocku, ja palę sobie w kominku. I mogę państwa zapewnić, że żadnego smogu w Otwocku nie ma – stwierdził.

Dalej polityk dodał, że prezydent Otwocka go za to [palenie w kominku] „zabija” bo „bierze pieniądze za walkę ze smogiem”.

– W związku z tym – smog w Otwocku musi być, bo nawet jakby go nie było, to on, ten smog wymyśli – zakpił polityk.

Dalej Korwin-Mikke dodał, że im więcej rząd będzie dawał pieniędzy na walkę ze smogiem, tym więcej smogu się w Polsce wykryje.

– Tak samo jest z koronawirusem. Ilość przypadków koronawirusa wzrośnie w miarę tego, jak się lekarzom płaci wyższe premie za leczenie chorych z koronawirusem – stwierdził polityk.

– Wtedy się okazuje, że zwykła grypa jest strasznym koronawirusem, albo i dwoma koronawirusami – śmiał się prezes.

“Im więcej pieniędzy rząd daje na walkę ze smogiem, tym więcej smogu się w Polsce wykryje. Tak samo jest z Koronawirusem. Im wyższe premie dla lekarzy za leczenie pacjentów z Covid-19, tym częściej okazuje się, że zwykła grypa to też koronawirus” – napisał prezes na Twitterze.

Całe nagranie poniżej. Polecamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *