Cejrowski MASKRUJĘ PiS i zmuszanie do sczepień! “A dla niezaszczepionych będzie co? Opaska z gwiazdą Dawida?”

Cejrowski MASKRUJĘ PiS i zmuszanie do sczepień! “A dla niezaszczepionych będzie co? Opaska z gwiazdą Dawida?”

Dobrowolność szczepień to już mrzonka. Politycy bandy czworga już oficjalnie mówią o obowiązkowych szczepieniach Polaków. Dodatkowo Polska jest wśród krajów, które opowiadają się za tzw. paszportami dla osób zaszczepionych przeciw Covid-19. Cejrowski w ostrych słowach skomentował tą skandaliczna sprawę.

„Nowy Ład” nadchodzi wielkimi krokami. Od 30 czerwca w Unii Europejskiej mają wejść paszporty szczepionkowe. Z doniesień greckiego portalu Ekhatimerini wynika, że odbywać ma się to w trzech grupach, w zależności od zaplecza technicznego.

„Zielone certyfikaty” czuli mówiąc wprost paszporty szczepionkowe mają  być technicznie gotowy 1 czerwca, a w pełni operacyjny od 30 czerwca.

Rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz tak mówi o paszportach szczepionkowch, czyli dzieleniu ludzi na gorszych i lepszych.

– Tak, to jest to, na co my zwracamy uwagę jako Polska, że my dyskutujemy właśnie o paszporcie szczepionkowym, który dla dość dużej grupy ludzi źle się kojarzy, w momencie, w którym my jeszcze nie mamy powszechnie dostępnej szczepionki. My nie chcielibyśmy więc, żeby paszport cokolwiek ograniczał, żeby dawał jakiekolwiek ograniczenia w możliwości przemieszczania, chcemy, żeby on ułatwiał – zapewniał.

– Czyli, jeżeli mamy w jednym miejscu zgromadzone dane, bo to nie będą tylko dane o szczepionkach, ale to będzie dana – poza przyjęciem dwóch dawek szczepionek – również o tym, że mamy negatywny wynik testu lub jesteśmy ozdrowieńcem, żeby to w pewien sposób ułatwiało nam przemieszczanie się, ale nie utrudniało tym, którzy tych danych, jako certyfikatu nie mają – dodał  Andrusiewicz.

Cejrowski ostrzega przed paszportem szczepionkowym

W mediach społecznościowych w ostrych słowach te pomysły skomentował Wojciech Cejrowski. Publicysta nie krył jednoznacznych skojarzeń z czasami hitlerowskimi.

“Pan Premier Morawiecki zgadza się na roszczenia kanclerza IV Rzeczy (Rzeszy – red.) (niejaka A.Merkel) i w związku z tym UE wprowadzi paszporty szczepionkowe.”

“A dla niezaszczepionych będzie co? Opaska z jakimś odpowiednikiem gwiazdy Dawida?” – pyta wściekły podróżnik.

“WSZYSCY WON” – skwitował Wojciech Cejrowski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *