Jak nie kijem to marchewką? 500+ za zaszczepienie się przeciw Covid-19!

Jak nie kijem to marchewką? 500+ za zaszczepienie się przeciw Covid-19!

No i się zaczęło, teraz będą prze kupować ludzi, by Ci się zaszczepili. Polski koncern podjął decyzję o płaceniu po 500 zł za przyjęcie szczepionki przeciw COVID-19. Według zarządu, jest to inwestycja we wspólne bezpieczeństwo.

O tej sytuacji poinformował “Puls Biznesu”, okazuję się, że firma Maspex będzie płacił swoim pracownikom, by Ci się zaszczepili przeciw COVID-19.

– Traktujemy to jako inwestycję w nasze wspólne bezpieczeństwo. Decyzja o szczepieniu jest dobrowolna i każdy pracownik podejmuje ją osobiście – powiedziała “Pulsowi Biznesu” Dorota Liszka z zarządu spółki.

Każdy pracownik po przyjęciu preparatu przeciw COVID-19 będzie mógł zgłosić się o dodatek do wypłaty w wysokości 500 złotych… Jak nie kijem to marchewką?

Maspex przyzna 500+ zaszczepionym na COVID-19

Maspex to potężna firma, która zatrudnia w Polsce ponad 6 tysięcy osób. Spółka zamierza szczepić w miejscach pracy nie tylko pracowników, ale również ich rodziny.

Maspex to producent napojów i soków Tymbark, Kubuś, Nestea, Tarczyn oraz Tiger. Dodatkowo odpowiada za produkcję makaronów Lubella i wyrobów marek Łowicz, Kotlin i Krakus.

Szczepienia na terenach zakładów pracy mogą być przeprowadzane pod warunkiem, że firma nazbiera 300 pracowników lub współpracowników zatrudnionych na podstawie umów cywilno-prawnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *