Ostre starcie Brauna z Warchołem w debacie w TVN! „Mam wyższe wykształcenie od pana” [WIDEO]

Ostre starcie Brauna z Warchołem w debacie w TVN! „Mam wyższe wykształcenie od pana” [WIDEO]

W TVN doszło do debaty kandydatów na prezydenta Rzeszowa. Doszło tam do ostrego pojedynku między kandydatem Solidarnej Polski i Konfederacji. “Marcin Warchoł stara się zdobyć prezydenturę w Rzeszowie metodą na wnuczka” – stwierdził Grzegorz Braun.

Wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł został poparty przez ustępującego prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca na swojego następcę. Dlatego podczas debaty na każdym kroku podkreślał, że ma poparcie wieloletniego zarządcy Rzeszowa i rzeszowianie powinni go wybrać.

Grzegorz Braun z Konfederacji ostro zareagował na te słowa.

– Pan Warchoł stara się zdobyć prezydenturę w Rzeszowie metodą na wnuczka – powiedział ostro Braun

W tym momencie rękę podniósł Warchoł, co, zgodnie z ustaleniami przed debatą, oznaczało chęć wyrażenia 30-sekundowej riposty.

– Opowiada pan brednie, jest to bezczelność. Wówczas, gdy ja zdobywałem doświadczenie międzynarodowe, jestem doktorem habilitowanym prawa, mam wyższe wykształcenie od pana, pan śmie mówić o jakieś metodzie na wnuczka – odpowiedział zdenerwowany Warchoł.

Braun potem zadał kolejne pytanie Warchołowi.

– W związku z deklarowaniem przez pana, na piśmie, że zachowa Pan stan kadrowy w urzędzie miejskim, spółkach miejskich – pomijając fakt, że jest to słaby interes dla miasta, obiecując komuś w ciemno robotę – czy ta gwarancja będzie dotyczyła również osób, którym być może zostaną postawione zarzuty prokuratorskie, o ile nie zapobiegnie pan temu zakulisowo jako urzędnik ministerstwa sprawiedliwości? – zapytał retorycznie Braun.

– Prokuratura jako organ apolityczny i niezależny nie będzie się, ufam w to, w takie sprawy angażować. Tak, zwycięskiej drużyny się nie zmienia, chcę pracować z ludźmi Tadeusza Ferenca. Jest to świetna drużyna, przez wiele lat pracowali na swoje międzynarodowe doświadczenie, wiem ile to kosztuje. Dlatego tych ekspertów nie chcę zwalniać – odpowiedział Warchoł.

One thought on “Ostre starcie Brauna z Warchołem w debacie w TVN! „Mam wyższe wykształcenie od pana” [WIDEO]

  1. Chwalipięta chwali się,że ma wyższe wykształcenie?Niech kontrą będzie fakt,jaki miał miejsce w moim mieszkaniu.Na gwarancji zepsuł mi się telewizor “Sharp”.Tylko jeden serwis w okolicy dokonywał napraw na gwarancji.Przyszedł serwisant ,mający doktorat,wykładowca na jednej z Politechnik.Kazał podać sobie schemat ideowy.Jak zaczął rozbierać ,wylutowywać kondensatory i opory,mówię sobie zaraz z niego zrobi dwa odbiorniki TV.Kazałem mu się wynosić i zmknąć dzwi z drugiej strony.Zawołałem z sąsiedztwa technika elektronika.Po około pół godziny części wyjęte były na swoim miejscu a telewizor działał.Jak by był dobrym prawnikiem,to by do jego kancelarii dzwi się nie zamykały a tak mogła być podobna sytuacja jak z jednym sąsiadów.Żona musi utrymywać całą ich rodzinę, bo mąż też prawnik i mający kancelarię nic nie zarabia, bo nikt do niego nie przychodxi.Pewnie w końcu też wstąpi do jakiejś partii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *