Oszaleli? Rzecznik koordynatora służb specjalnych twierdzi, że za wizjami Jackowego stoi Putin?

Oszaleli? Rzecznik koordynatora służb specjalnych twierdzi, że za wizjami Jackowego stoi Putin?

To już są jaja…Rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn twierdzi, że za przepowiedniami Krzysztofa Jackowskiego stoi Władimir Putin i służby rosyjskie. To niestety nie są żarty.

Według Stanisława Żaryna, rosyjski wywiad miałby się zainteresować a chyba nawet zwerbować mieszkańca małego, 16 tysięcznego Człuchowa. Dokładnie Krzysztofem Jackowskim, szanowanym i lubianym jasnowidzem. Czy to żarty? Chcielibyśmy ale niestety nie…

Rzecznik polskich służb pokazuję w jakim one są stanie. Przez to, że Krzysztof Jackowski negatywnie wypowiada sie na temat obecnych działań rządu i skandalicznych decyzjach PiS-u ws. paszportów szczepionkowych czy twardego lokdawnu, musi być “kupiony” przez rosyjskie służby…

– Kolejny raz „jasnowidz” Krzysztof Jackowski szerzy przekaz, który wpisuje się w propagandowe działania przeciwko Polsce. W promowanie jego tez angażuje się portal prowadzący działania informacyjne na rzecz Kremla – napisał Żaryn na Twitterze.

– W swoim ostatnim przemówieniu Jackowski przekonuje, że „nikt nie może być obecnie bezpieczny”. Twierdzi również, że słabo widzi przyszłość Polski. W swoim wystąpieniu Jackowski przekonuje, że „Polska nie ma sprzymierzeńców”. „Jasnowidz” odnosi się również do ost. decyzji Polski o wydaleniu dyplomatów Rosji z RP, przekonując, że jest to przykład „machania szabelką” oraz wychodzenia przed szereg, za co Polska zapłaci politycznie i ekonomicznie – dodaje.

– W swoich wystąpieniach „jasnowidz” często szerzy apokaliptyczną wizję przyszłości, przekonując, że Polska jest skazana na katastrofę, wojnę, zniszczenie itd. Jego przekaz chętnie promuje rosyjska propaganda, której również zależy na zastraszaniu polskiego społeczeństwa – napisał dalej rzecznik.

Źródło:  Twitter

2 thoughts on “Oszaleli? Rzecznik koordynatora służb specjalnych twierdzi, że za wizjami Jackowego stoi Putin?

  1. Przecież to PiS sprawia zastraszenie swoimi bezsensownymi i bezprawnymi działaniami. Natomiast bardzo prości ludzie, nie rozumieją że ich prostackie działania są do przewidzenia.

  2. To żydowska szajba i koszernych amok wiec wszystko możliwe i każdy scenariusz w Polsce może się wydarzyć oni idą na całość widać że już są zdesperowani i niczego sie nie boją nawet takiego Gienka w Plutyczach potrafili wyciągnąć z domu jak wieprza a co dopiero taki czarnowidz Jackowski zaraz wejdzię całkowita cenzura i możliwe że zamkną internet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *