Roman Fritz ostro o PiS! „Tak, grozi nam przymus szczepień. Niedzielski będzie winny ludobójstwa” [WIDEO]

Roman Fritz ostro o PiS! „Tak, grozi nam przymus szczepień. Niedzielski będzie winny ludobójstwa” [WIDEO]

Wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej Roman Fritz w Korona TV wyznał, że jeszcze dwa miesiące temu nie wierzył w to, że realnie grozi nam przymusowa aplikacja preparatów na Covid-19. Obecnie jednak zmienił zdanie. Skrytykował też działania ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, nie szczędząc przy tym ostrych słów.

Prowadzący program Dominik Cwikła zapytał o pomysł karania grzywną w wysokości 10 tys. zł osób, które się nie zaszczepią.

– Czy pana zdaniem tego typu postulaty mogą wyjść poza sferę marzeń niektórych osób, czy grozi nam przymus szczepień na Covid-19 tymi preparatami? – zapytał Cwikła.

Roman Fritz odpowiedział, że „grozi”.

– Jeszcze dwa miesiące temu powiedziałbym, że nie. Ale wypowiadają się na ten temat osoby powszechnie znane w Polsce – mówił wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej. Jako przykład przywołał niedawno wygłoszoną opinię unioposeł Janiny Ochojskiej. – Ona nawiązała do wicepremiera Jarosława Gowina, który już wcześniej deklarował powszechność szczepień. A więc mamy kolejny fałsz, ponieważ na samym początku tej wielkiej akcji były przytoczone trzy przymiotniki do tej akcji wyszczepiania całego narodu. Szczepionka miała być darmowa, bezpieczna i dobrowolna. Jak się okazało, nic z tego nie jest dotrzymane – stwierdził Fritz z Konfederacji Korony Polskiej.

Przypomniał również, że tzw. szczepionki to w rzeczywistości „eksperyment medyczny”, o czym mówił w telewizji Trwam dr Zbigniew Hałat.

– Skorygował redaktora prowadzącego z nim wywiad i powiedział „jaka szczepionka? Nie ma czegoś takiego. Jest eksperyment medyczny. Na masową skalę prowadzony” – mówił Fritz.

W dalszej części programu w Korona TV Roman Fritz ostro skrytykował ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

– Traktuję tego człowieka w kategoriach osoby, która prowadzi nawę polskiej zdrowotności do przepaści. Już abstrahując od tego, jak się on zachowuje w wywiadach. Ostatnio w Radio ZET jako taki bezczelny arogant, który nie lubi pewnych pytań, na inne nie odpowiada, trzyma nos wysoko w górze. Natomiast ten człowiek i cała ta ekipa, będzie winny ludobójstwa – stwierdził wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej.

Historia, a na pewno Pan, Bóg, go surowo osądzi

– Historia, a na pewno Pan, Bóg, go surowo osądzi. To jest niedopuszczalne, żeby w pół roku 100 tys. osób w Polsce zmarło nie z powodu covida, ale z powodu fatalnych decyzji ministerstwa zdrowia, które powinno się nazywać ministerstwem śmierci – ocenił Roman Fritz.

One thought on “Roman Fritz ostro o PiS! „Tak, grozi nam przymus szczepień. Niedzielski będzie winny ludobójstwa” [WIDEO]

  1. On już jest winny i prędzej czy później będzie za to odpowiadał.A jeśli nie będzie to wirualnie śmierć niewinnych ludzi spadnie na to co spłodził i nie tylko on.Dziedziczy się majątek ,nazwisko,geny, to kolejne pokolenia wirtualnie dziedziczą zbrodnię.Chyba jest to logiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *