Segregacja ludzi w Niemczech stała się faktem! Niemiecki rząd zatwierdza przywileje dla zaszczepionych

Segregacja ludzi w Niemczech stała się faktem! Niemiecki rząd zatwierdza przywileje dla zaszczepionych

Demony przeszłości wracają do naszego zachodniego sąsiada. Segregacja ludzi w Niemczech na zaszczepionych i nie – stała się faktem. Niemiecki rząd przyjął we wtorek projekt rozporządzenia, który przewiduje złagodzenie ograniczeń dla osób w pełni zaszczepionych na Covid-19. Regulacja trafiła już do parlamentu.

Jeśli Bundestag i Bundesrat zaaprobują rozporządzenie, to osoby zaszczepione będą mogły zacząć cieszyć się z przywrócenia praw podstawowych w sferze kontaktów społecznych i swobody przemieszczania się już w ten weekend – podają niemieckie media.

Jednak są tam ludzie odpowiedzialni, bowiem ten skandaliczny projekt skrytykowała przewodnicząca Federalnego Stowarzyszenia Lekarzy Publicznej Służby Zdrowia (BVOeGD) Ute Teichert.

– Nie powinno się wykonywać drugiego kroku przed pierwszym. Zanim zostaną wprowadzone ulgi dla zaszczepionych, musi zostać opracowany jednolity certyfikat świadczący o tym, że przyjęli szczepionkę – stwierdził Teichert.

By nie wzburzyć społeczeństwa niemiecki rząd, przepisy o przywilejach dla zaszczepionych, czyli mówiąc wprost segregacji ludności,  zostały dołączone do rozporządzenia o ochronie komorników.

Czy rząd PiS pójdzie ich drogą?

4 thoughts on “Segregacja ludzi w Niemczech stała się faktem! Niemiecki rząd zatwierdza przywileje dla zaszczepionych

  1. No cóż segregacja ludzi. Niczego po obecnej” Uni “spodziewać się nie można jak podporządkowaniu i jeszcze bardziej niszczeniu społeczeństw europejskich na rzecz “globusowych interesów” Tylko, że kij ma dwa końce, a decydenci niech zaczną myśleć, że prawo-prawa, zaczyna deptać im po piętach, bo to, że ich ustawy doprowadziły do wzrostu śmiertelności, depresji dzieci i chorób społecznych, ich prawo-bezprawia, “pseudo-filantropi i pseudo-autorytety”, tego świata,tego faktu nie zmienią. Nadszedł czas, odesłać ich wszystkich, na”dożywotnią kwarantannę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *